Shkodrania ka dy fjalë për çiftin Meta-Kryemadhi: Kur s’merren vesh burrë e grua!

11 Maj, 10:31

Një telefonuese nga Shkodra u bë pjesë sot pjesë e emisionit të mëngjesit “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo komentoi situatën e vështirë sipas saj që po kalon vendi ndërsa kishte edhe dy fjalë për çiftin Meta-Kryemadhi duke thënë se kur s’merren vesh burrë e grua çfarë mund të bëjnë ata për qytetarët.

Kategori të tjera