Shkrumbohet nga flakët një banesë në Milot

22 Korrik, 09:36 | Përditesimi i fundit: 2021-07-22 16:45:25

Një zjarr ka rënë rreth orës 23.45 në Milot, Kurbin në banesën e shtetasit M.C, ku ka vetëm dëme materiale

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha