Shorti i Champions League/ Ronaldo sërish kundër Messi-t, Inter 'peshkon' Real Madrid

1 Tetor, 20:01

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të përballen sërish. Kjo pasi sot në Gjenevë të Zvicrës goglat zgjodhën që Juventus dhe Barcelona të shortohen së bashku në grupin G për sezonin e ri. Së bashku me këto dy skuadra do të jenë Dinamo Kiev dhe Ferencvaros-hi i Myrto Uzunit, që ka farë pak shanse kualifikimi.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera