“Shpërthen” telefonuesi: Shteti është kthyer në agjensi funerale, del në rrugë e mbledh viktima

27 Qershor, 10:08

Për aksidentet rrugore u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri tepër i irrituar tha se është arritur kulmi. Shteti është kthyer në agjensi funerale, del në rrugë e mbledh viktima e mbylli ai mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha