'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 1 shtator 2022

1 Shtator, 08:23 | Përditesimi i fundit: 2022-09-01 10:48:00

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria e shkarkon e SHBA vlerësojnë Gledis Nanon te skedina për të tërë qeveria rikthen bastet e deri tek a është kjo vjeshta e fundit e Metës e Berishës?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha