'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 10 nëntor 2022

10 Nëntor, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga alarmi i Bankës se varfëria në Shqipëri do rritet me 8.4 për qind te "fshehja" e çuditshme e gjeneralit që drejton Republikën e deri tek Kambiaso kandidat për stolin e Kombëtares.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha