'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 14 korrik 2022

14 Korrik, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga "bosja" e inceneratorëve që pastron te pallati i deputetëve te sa mund të trondisë elitën politike lajmi që dha ambasadorja Kim e deri tek luhen 550 mijë euro Partizan tunde...rrjetën!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha