'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 17 nëntor 2022

17 Nëntor, 08:47

Titujt e gazetave për sot, nga përse po vepron me dy standarde SPAKU te a do ta thërrasë arabi Zenin e deri tek festë për 20 minuta por Italia nuk është Greqia.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha