'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 23 dhjetor 2021

23 Dhjetor 2021, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga megaskandali me pagat milionat që fitojnë VIP-at dhe zyrtarët më të lartë te burri i sekretares personale të Berishës do gjykojë përplasjen në PD e deri tek çfarë di arkivisti?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha