'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 23 Qershor 2022

23 Qershor, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga sa do rriten pagat e ushtarakëve te sot vendimi për negociatat Bullgaria sinjale pozitive për veton por bie qeveria e deri tek një popull i përbuzur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha