'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 24 nëntor 2022

24 Nëntor, 08:31

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhi i Yuri Kim "luftoni korrupsionin se është kërcënim për sigurinë" te raport tronditës i KLSH e deri tek "harakiri" Gjermania e Spanja është 7 ballë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha