'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 25 maj 2023

25 Maj, 08:52

Titujt e gazetave për sot, nga Basha rikthehet në PD me tri propozime te reforma e pagave thellon pabarazinë e deri tek tension I lartë mes Tiranës e Partizanit për titullin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha