'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 27 tetor 2022

27 Tetor, 08:41

Titujt e gazetave për sot, nga Meta-Berisha mbyllin marrëveshjen për zgjedhjet e më 12 nëntor do jetë protesta te Sazan Guri thotë se Gjermania po na merr meshkujt hamshorë e deri tek Interi ia del në grupin e ferrit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha