'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 29 dhjetor 2022

29 Dhjetor 2022, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga "dreka e gabuar" e PD-së te festat bashkojnë PD Berisha, Bardhi e Tabaku në një tryezë e deri tek ja si duhet të jetë trajneri i ri i Kombëtares.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha