'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 5 janar 2023

5 Janar, 08:08

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria ndan 159 mln euro për zgjedhje te efekti politik i "luftës civile" në PD e deri tek tragjedi me 3 të vdekur në rrugën e Arbrit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha