'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 6 janar 2022

6 Janar, 08:25

Titujt e gazetave për sot, nga manovrat e dyshimta të Myslim Murrizit dhe kallëzimi për të nga policia te Shkëlzeni, meraku kryesor i Berishës e deri tek doktori ,konservatori.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha