'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 7 korrik 2022

7 Korrik, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga kriza ekonomike e korrupsioni qytetarët rikthehen në sheshe te përse po e hanë "supën" e Berishës e deri tek Partizani "në provim" e Tirana prish gjithçka për 6 minuta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha