'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 8 shtator 2022

8 Shtator, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga Shqipëria ndërpret marrëdhëniet me Iranin pas sulmit kibernetik te replika Rama-Berisha për Ervis Martinaj e deri tek Bajerni shtrin Interin e Napoli leksion Liverpulit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha