'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 11 korrik 2022

11 Korrik, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga pas Butrintit dhe Pallatit të Brigadave qeveria jep me koncesion edhe Amfiteatrin e Durrësit te nga armiq në aleatë të Berishës e deri tek dokumenti sekret.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha