'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 13 dhjetor 2021

13 Dhjetor 2021, 08:17

#reportTV #lajmeshqip #lajmeTitujt e gazetave për sot, nga shkarkimi i Bashës në stadium te debatet në kryesi për Berishën te bajraktari "antiamerikan" e deri tek përmbytje në Vlorë e Fier.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha