'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 13 mars 2023

13 Mars, 08:33

Titujt e gazetave për sot, nga foltorja linçon kandidatët e PD te mazhoranca në mbrojtje të "non gratës" e deri tek fuqia e edukimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha