'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 14 Qershor 2021

14 Qershor, 08:53

 Titujt e gazetave per sot, nga me 81% te votave Basha rizgjidhet ne krye te PD te grotesku dhe media e deri tek Holanda te ben me zemer, Anglia merr hak.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha