'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e Hënë 18 korrik 2022

18 Korrik, 08:36

Titujt e gazetave për sot, nga masakër me 3 të vrarë në Fushë-Krujë te kush janë themelet reale të Partisë Demokratike e deri tek fenomeni Asllani do titullin me Interin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha