'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 18 shtator 2023

18 Shtator, 08:02

Titujt e gazetave për sot, nga sa do të rriten pensionet në qytet e sa në fshat te biletat e Shqipëri-Çeki shiten në treg të zi me nga 500 Euro e deri tek a mund t'i mbrojë Berisha fëmijët?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha