'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 20 dhjetor 2021

20 Dhjetor 2021, 08:24

Titujt e gazetave për sot, për herë të parë një PD pa Berishën ,prapaskenat e tubimit kundër Vuçiç te Zaev e Vuçiç në Tiranë për 5 marrëveshje e deri tek koka e Lulit dhe halli i doktorit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha