'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 20 shkurt 2023

20 Shkurt, 08:09

Titujt e gazetave për sot, nga Meta i thotë Ramës se atë e Berishën nuk e ble dot te Evi Kokalari nis luftën ndaj Berishës e deri tek e keqe dhe e shëmtuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha