'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 26 dhjetor 2022

26 Dhjetor 2022, 08:33

Titujt e gazetave për sot, nga rikthimi i operacionit "Bollano" te apeli i BE që SPAK të godasë korrupsionin e nivelit të lartë e deri tek busti i një alieni.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha