'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 27 dhjetor 2021

27 Dhjetor 2021, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga Baze sulmon Berishën duke i thënë nekrofil te e vërteta e fabulës së marrëveshjes Basha-Rama e deri tek a zgjidhet me këshillim popullor?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha