'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e Hënë 29 gusht 2022

29 Gusht, 08:10 | Përditesimi i fundit: 2022-08-29 10:47:22

Parashikimi për shtatorin për Sali Berishën, mos i bëni shqiptarët koka turku dhe drithërima në Shkodër

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha