'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 2 maj 2022

2 Maj, 08:24 | Përditesimi i fundit: 2022-05-02 08:47:33

Titujt e gazetave për sot, nga Glauk Olldashi te Hajdari e Murrizi 150 emrat e Këshillit Kombëtar të demokratëve te pse deputetët e PD braktisën Berishën e deri tek mes kalbësisë dhe mykut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha