'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 31 tetor 2022

31 Tetor, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga Meta zgjidhet në krye të PL te Bujar Bukoshi thotë se Kosova është i vetmi vend në Ballkan që nuk ka asnjë lider që i është fshehur drejtësisë e deri tek Partizani sheh makthe e Tirana shfryn ndaj Kukësit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha