'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 5 shtator 2022

5 Shtator, 08:22 | Përditesimi i fundit: 2022-09-05 08:25:57

Titujt e gazetave për sot, nga Kosova jep më shumë ndihmë financiare sesa Shqipëria për rritjen e çmimeve te unë vë bast se e deri tek Kukësi në gjumë e Partizani "fluturon" me Skukën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha