'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 9 janar 2023

9 Janar, 07:58

Titujt e gazetave për sot, nga pastruesja i vjedh në shtëpi ish-zyrtares së Kryeministrisë 520 mijë euro te Idajet Beqiri plas "bombën" e deri tek pse ndodhi "kryengritja" e 8 janarit?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha