'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 1 nëntor 2022

1 Nëntor, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha kërkon që Rama të ikë e më 12 nëntor do ketë gjyq popullor te qeveria me sytë nga qielli për vendosjen e fashës 800 kWh e deri tek shkaku pse "kolonelët" e Berishës yshtin dhunë më 12 nëntor.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha