'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 10 janar 2023

10 Janar, 08:12

Titujt e gazetave për sot, nga "do vras politikanë" te Myslim Pashaj zbardh prapaskenat e shitjes së detit nga Berisha e deri tek Silvinjo thotë se Shqipërinë e çon në Europian.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha