'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 10 maj 2022

10 Maj, 08:14

Titujt e gazetave për sot, nga Yuri Kim thotë se drejtësia të jetë e verbër e jo me porosi politike te një vit "non grata" e deri tek as me Alibeajn e as me Berishën si janë ndarë deputetët e PD në tri grupe

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha