'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 14 dhjetor 2021

14 Dhjetor 2021, 08:33

Titujt e gazetave për sot, nga Basha i faturon Berishës "21 janarin" te prapaskenat e bravave dhe zyrave pa karrige e deri tek Berisha dështon të uzurpojë me dhunë selinë e PD.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha