'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 2 gusht 2022

2 Gusht, 08:21

Titujt e gazetave për sot, nga historia horror në mes të Tiranës te familjet në nevojë me "sytë nga qielli" e deri tek rezidenti, agjenti, informatori e strehuesi, si i bënte bashkëpunëtorët Sigurimi i Shtetit?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha