'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 21 dhjetor 2021

21 Dhjetor 2021, 08:12

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha proteston kundër "Open Balkan" te Yuri Kim vlerëson SPAK e BKH e deri tek streha e fundit e maskarait.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha