'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 22 nëntor 2022

22 Nëntor, 10:38

Titujt e gazetave për sot, nga shpërblimi i fundvitit do jetë 5 mijë lekë për pensionistët te qeveria hap portat e digave dhe vazhdon të importojë energji e deri tek Anglia i nxjerr gjak Iranit e Holanda fitore me llogari.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha