'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 25 tetor 2022

25 Tetor, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga tërmeti politik që po sjell hapja e dosjeve te as "bashkimi" nuk bën punë e deri tek Banka Botërore thotë se amnistia ka rreziqe e do rritet varfëria.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha