'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 3 maj 2022

3 Maj, 07:39 | Përditesimi i fundit: 2022-05-03 07:56:02

Titujt e gazetave për sot, nga ashpërsohet Kodi Etik ku ministrat nuk duhet të hyjnë në ambiente ku luhet bixhoz e jo takime me biznesmenë te Berisha riktheu PD-në e 2013 që shqiptarët e përzunë me 1 mln shuplaka e deri tek dy opozitat e dala nga PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha