'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 gusht 2022

30 Gusht, 08:51

Titujt e gazetave për sot, misteri i dorëheqjes kush e do kokën e Gledis Nanos te SPAK hap tjetër dosje për Ilir Metën dhe kunatin e tij e deri tek Partizani komandon Superligën me heroin Skuka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha