'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 6 shtator 2022

6 Shtator, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga Kurti 100 euro çdo muaj për qytetarët e Kosovës e Rama mban "Ballkanin e Hapur" te Rama dhe tri opozitat e deri tek "shkëndija" në Champions me PSG-Juventus.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha