'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 9 maj 2023

9 Maj, 08:15 | Përditesimi i fundit: 2023-05-09 08:15:14

Titujt e gazetave për sot, nga vota e 14 majit rrezikohet nga vjedhja dhe shitblerja te Sali Berisha I rikthehet "dashurisë" për Edi Ramën e deri tek Europa mban frymën për Real-Manchester City.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha