'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 15 dhjetor 2021

15 Dhjetor 2021, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga pranga për korrupsion Lefter Kokës SPAK i gjen edhe paratë te Basha duhet të rrëfehet në Prokurori për Berishën e deri tek pusho në paqe mik i dashur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha