'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 22 shkurt 2023

22 Shkurt, 08:05

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha thotë se ky regjim përmbyset vetëm me revolucion te Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat e bujshme e deri tek Reali turpëron Liverpulin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha