'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 27 Prill 2022

27 Prill, 08:11 | Përditesimi i fundit: 2022-04-27 08:23:32

Titujt e gazetave për sot, nga SPAK përgjon me pajisjet e SHBA e BE 1500 autorë të dyshuar te këshilltari holanddez letër Ramës se spitalet janë ferr e njerëzit vdesin kot e deri tek Siti thyen Realin mes spektaklit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha