Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 31 gusht 2022

31 Gusht, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga vret vëllanë dhe kunatën me armë te KE thotë se "pasaportat e arta" të qeverisë i hapin dyert krimit e deri tek nga Tirana në Ukrainë Totre tregon si luhet në vendin e luftës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha