'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 6 korrik 2022

6 Korrik, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga si ndryshojnë kontributet për pensionet e fshatit te kurthi politik i 7 korrikut dhe pasojat "pozitive" të tij e deri tek përtej bulevardit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha